Brakuje Wam tłustych beatów, hiphopowo-dubstepowych brzmień, old schoolowych zajawek, a srogi bauns możecie uskutecznić co najwyżej na beforku? Do czasu!

Organizatorzy VLZY mówią nudzie stanowcze „dość!” i zapraszają w sobotę 28 kwietnia na kolejną odsłonę dzikich imprez spod znaku Zueva York!

Na wiosenną edycję cyklu zaprosili specjalistów od doprowadzania parkietów do stanu wrzenia – rezydenta warszawskich klubów Sketch i De Lite – Dj Def Wave i dobrze znanego Wam Dj Finger!


28.04 (sobota ) Viva La Zueva York! vol. 15

DJ DEF WAVE ( Sketch / De Lite / wawa)

DJ FINGER

Start : 22:00

Bilety: przedsprzedaż 15 zł || w dniu imprezy 20 zł / karty klubowe 15 zł / zaproszenia free

Przedsprzedaż online: www.muno.pl/bilety

DJ DEF WAVE

Dj Def Wave początek przygody z gramofonami zapoczątkował w 2004 roku. Stopniowo pnąc się po kolejnych szczeblach dj-skiego fachu, swoje pierwsze imprezy rozkręcał w małych kameralnych klubach. Z biegiem czasu zauważony przez innych grających kolegów zaczął mieszać na co raz to większych imprezach. Rezydent warszawskich klubów Sketch i DeLite,. Prowadzone przez niego cykliczne imprezy oraz okazjonalne eventy, nie raz udowodniły imprezowiczom, że nie mogą stać bezczynnie pod ścianą, gdyż ich nogi same rwą się do tańca. Przepełnione południowym słońcem rytmy RnB, Dancehall i Hip hop a także czysta klasyka lat 70, 80 i Pop. Każda impreza, wypełniona właśnie tymi gatunkami pozwala zrozumieć, co znaczy doskonała zabawa.

http://soundcloud.com/defwave

http://soundcloud.com/djdefwave

http://www.youtube.com/watch?v=58SKDqrQxAE

http://www.youtube.com/watch?v=hOppomZJgrY&list=UUPftlyO3M62MDClEooD-2RA&index=2&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=gS30JNz0tNE&feature=relmfu

DJ FINGER

Urodził się w 1984 roku w Toruniu. Łącząc wieloletnie doświadczenie, dynamiczne skrecze i mix różnorodnych gatunków muzycznych o pozytywnym klimacie, dzieli się dobrym vibe’m z publiką i zapełnia parkiety w każdym odwiedzanym mieście.
Organizator cyklu imprez Oldschool Street Beatz, Disco Fever, Ghettoblaster, bitew tanecznych OSB Battle i Bring Back The Roots, które są hołdem dla pionierów i korzeni kultury Hip Hop. Współpracuje z zespołem Mono/Poka oraz wieloma muzykami sesyjnymi. Występował na jednej scenie z m.in. : Mr Krime, DJ Cent, DJ Twister, DJ Bart, Druh Sławek, Daniel Drumz, Kixnare oraz artystami – Eldo, Ten Typ Mes, Łona, Hi-Fi Banda, Afront, W.E.N.A., Dinal.
Często gra nie tylko na imprezach i zawodach tanecznych na terenie całej Polski, ale również podczas eventów sportowych jak jamy deskorolkowe czy rozpoczęcie sezonu snowboardowego. W puchu i na boxach śmiga od ’99 roku.

https://www.facebook.com/djfingerdotcom

http://www.mixcloud.com/finger/

http://soundcloud.com/dj-finger-osc/malpa-postaw-na-mnie-feat-dj-finger

http://www.facebook.com/djfingerdotcom

Link do wydarzenia http://www.facebook.com/events/216327811808918/
Viva La Zueva York! vol. 15

Previous post

Capita One Day in Hemsedal, Norway

Next post

Wake Up Bydgoszcz 2012

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.