ZUO YORK nigdy nie odpoczywa i nie zapomina o fanach rytmów hip hop/ mash ups, funk i old school. VLZY team zapraszają 25 maja na 16! edycję imprezy Viva La Zueva York, która zbombarduje Was dobrym brzmieniem i dziką, nieskrępowaną zabawą!

Jak zawsze na tym cyklu zaproszeni DJ’e są niezawodni, mają licencję na podrywanie wszystkich na parkiet, i wyciskanie z Was ostatnich sił do samego świtu 🙂

25.05 (piątek) Viva La Zueva York vol.16!
funky beats/ hip hop/ mash ups

Demar (bdg)

Vibe (3miasto)

Start 22:00

Bilety: przedsprzedaż 15 zł || w dniu imprezy 20 zł / karty klubowe 15 zł / zaproszenia free

przedsprzedaż online: www.muno.pl/bilety

DEMAR
Demar z Bydgoszczy przeniesie Was do lat 60tych – Wasze ucho spali się ze wstydu, że nie słyszało tak dobrych rytmów nigdy wcześniej, a nogi same poniosą Was na parkiet. Jego ulubione brzmienia to połączenie muzyki funky, jazzu oraz szeroko pojętej muzyki elektronicznej, które to elementy najczęściej łączy z ciężkim rapowym bitem. Demar rozstał się ze swoją karierą DJ’a po pierwszym występie w Poznaniu. Stwierdził, że na innych imprezach nie ma ochoty już grać.
Demar kocha Poznań i uwielbia Viva La Zueva York.

DJ VIBE
Reprezentant 3miejskiej sceny dj’skiej. Jak sam dziś przyznaje sprecyzowanie muzycznych styli, którymi od kilku lat regularnie raczy klubowiczów w całej Polsce przychodzi mu obecnie z coraz to większym trudem. I choć podstawą jego setów od zawsze pozostawały brzmienia z gatunku R&B, Soul, Funk, HH, to obecnie podczas imprez z jego udziałem prócz ww. gatunków muzycznych niejednokrotnie usłyszeć możemy brzmienia z pogranicza NUfunk, 2 Step, Bmore czy też Soulful House. Wszystko to dla smaku doprawione zostaje starannie wyselekcjonowaną dawką imprezowych, często zaskakujących Mash Up’ów obok których nie sposób przejść obojętnie.
Prócz działalności stricte klubowej Vibe brał również udział w wielu nietypowych projektach w których to odpowiedzialny był za oprawę muzyczną danego eventu. Począwszy od licznych imprez streetball’owych, jamów graffiti itp., przez oprawę muzyczną eliminacji You Can Dance 2010, 2011, na pokazach mody oraz imprezach okolicznościowych dla Polsat Media oraz Miss Polski kończąc.

Obecnie mimo kilku stałych rezydentur można go usłyszeć m. in. w sopockim klubie Ego, bydgoskim Moralist oraz olsztyńskiej Euforii. Gościnnie odwiedził również: Platinium(Warszawa), Confashion (Warszawa), Karmel (Warszawa), The Fresh (Warszawa), oraz wiele innych. W sezonie letnim natomiast można go usłyszeć na licznych imprezach Beach Bar’owych nad polskim morzem.
http://www.facebook.com/​djvibepl

Projekt VLZY vol 16! Wspierają
http://www.facebook.com/​MyChinoSeu

Previous post

Slipstream Traces; część trzecia

Next post

Rozdajemy wlotki na Viva La Zueva York

The Author

Michal

Michal

1 Comment

  1. […] Kontakt ← Previous Post […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.