W najbliższą sobotę pogoda nam nie straszna – wyjątkowo spotykamy się nie na dziedzińcu tylko w klubie!

Viva la Zueva York vol 17! – wakacyjna odsłona tego znanego i lubianego cyklu zaatakuje 12 sierpnia, a organizatorzy VLZY zaprosili na tę edycję wyjątkowych gości z Bydgoszczy – możecie spodziewać się wybuchowego połączenia, muzyki klubowej z funkiem i hip hop!

GUTE SZAJS to kolektyw dwóch didżejów Demara oraz Seb Brandta. Seb Brandt urodził się w Berlinie i jest przedstawicielem szeroko rozumianej muzyki elektronicznej, Demar zaś to rodowity Bydgoszczanin, którego muzyka oscyluje wokół starych samplowanych beatów lat 90tych oraz mixów downtempo z muzyką jazzową.

SEB BRANDT jest klubowym didżejem miksującym takie gatunki muzyki jak deep house, nu-disco czy spacedisco w klubach całej Polski. Zafascynowany od zawsze niezależną muzyką elektroniczną z Berlina, pozostaje ona głównym elementem charakteryzującym jego sety.

DEMAR jest polskim turntablistą oraz MC hip hopowym. Pierwsze inspiracje muzyczne czerpał z muzyki heavy i trash metalowej oraz sceny hardcorowej. Wychowywał się w latach dziewięćdziesiątych, szczycie popularności kultury hip hop na świecie, i to właśnie ten nurt muzyczny wywarł największy wpływ na ukształtowanie się jego stylu muzycznego jako dj. . Demar rozstał się ze swoją karierą DJ’a po pierwszym występie w Poznaniu. Stwierdził, że na innych imprezach nie ma ochoty już grać. Demar kocha Poznań i uwielbia Viva La Zueva York. Powraca ze zdwojoną mocą.

Do ZOOba!

11.08 (sob)

Gute Szajs aka Seb Brandt & Demar

start: 22:00

bilety: przedsprzedaż 15 zł || w dniu imprezy 20 zł / karty klubowe 15 zł

przedsprzedaż online: www.muno.pl/bilety

Stay Tuned będzie konkurs z wlotkami!

Viva la Zueva York vol 17

Previous post

DC Snowboarding - MUST BE NICE - TEASER

Next post

Rozdajemy wloty na VLZY

The Author

Justyna

Justyna

1 Comment

  1. […] Kontakt ← Previous Post […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.