Może i lato definitywnie się skończyło…ale to co najlepsze tego roku dopiero przed Wami!

Zbliża się 18 edycja Viva La Zueva York! Osiemnasta ale z dojrzałością ma tyle wspólnego co jesienne jabłuszko! Będzie więc smacznie i rubasznie ale wciąż świeżo i soczyście! Czas odpiąć szelki, rozpuścić warkocze, wypastować zęby i wbić się w klubowy miąższ. Sprawdzony już duet – DJ DEF WAVE ; DJ FINGER – poczęstuje garścią dorodnych rytmów i zdecydowanie wyciśnie z Was ostatnie soki! Braki w witaminie C i innych mikroelementach sukcesywnie uzupełniać możecie przy barze. Jeśli się dopchacie. Bo imprezy pod godłem Zuewy są nabrzmiałe od popularności.

Nie ma się co rumienić, czas uwolnić biodro!


27.10 (sob) Viva La Zueva York vol. 18!
mashups/ funky / r’n’b/ hip hop

Grają:

Dj Def Wave (DeLite /wawa)

Dj Finger

start: 22:00

Bilety: przedsprzedaż 15 zł || w dniu imprezy 20 zł / karty klubowe 15 zł

bilety online: www.muno.pl/bilety/SQklub

DJ DEF WAVE

Dj Def Wave początek przygody z gramofonami datuje na 2004 rok. Stopniowo pnąc się po kolejnych szczeblach dj-skiego fachu, swoje pierwsze imprezy rozkręcał w małych kameralnych klubach. Z biegiem czasu zauważony przez innych grających kolegów zaczął mieszać, na co raz to większych imprezach. Rezydent warszawskich klubów Sketch i DeLite, elastycznością swojego stylu wykazywał się prowadząc eventy dla takich korporacji jak Bacardi Polska, Loreal, Polsat, Tvn. Prowadzone przez niego cykliczne imprezy oraz okazjonalne eventy, nie raz udowodniły imprezowiczom, że nie mogą stać bezczynnie pod ścianą, gdyż ich nogi same rwą się do tańca. Przepełnione południowym słońcem rytmy RnB, Dancehall i Hip hop a także czysta klasyka lat 70, 80 i Pop. Każda impreza, wypełniona właśnie tymi gatunkami pozwala zrozumieć, co znaczy doskonała zabawa.

DJ FINGER

Urodził się w 1984 roku w Toruniu. Łącząc wieloletnie doświadczenie, dynamiczne skrecze i mix różnorodnych gatunków muzycznych o pozytywnym klimacie, dzieli się dobrym vibe’m z publiką i zapełnia parkiety w każdym odwiedzanym mieście.

Organizator cyklu imprez Oldschool Street Beatz, Disco Fever, Ghettoblaster, bitew tanecznych OSB Battle i Bring Back The Roots, które są hołdem dla pionierów i korzeni kultury Hip Hop. Współpracuje z zespołem Mono/Poka oraz wieloma muzykami sesyjnymi. Występował na jednej scenie z m.in. : Mr Krime, DJ Cent, DJ Twister, DJ Bart, Druh Sławek, Daniel Drumz, Kixnare oraz artystami – Eldo, Ten Typ Mes, Łona, Hi-Fi Banda, Afront, W.E.N.A., Dinal.

Często gra nie tylko na imprezach i zawodach tanecznych na terenie całej Polski, ale również podczas eventów sportowych jak jamy deskorolkowe czy rozpoczęcie sezonu snowboardowego.

Viva La Zueva York vol. 18!

Previous post

beGypsy #2/03

Next post

Seb Toots 2012 - video part

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.