cover jpg
Ekipa VIVA LA ZUEVA nie zwalnia tempa!

Jak zwykle, chcąc Was czymś zaskoczyć na kolejnej edycji, tym razem postanowiła, że ta listopadowa poświęcona będzie wąsowi.

Dlaczego wąs? Otóż listopad na całym świecie coraz częściej kojarzony jest właśnie z nim, a to wszystko przez hasło Movember. Movember to akcja charytatywna. Narodziła się w Melbourne w Australii, bardzo szybko się rozprzestrzenia. Mężczyźni dookoła świata przez ten jeden miesiąc są chodzącymi billboardami akcji Movember. Akcja ma na celu wspieranie leczenia raka prostaty. Od 2003 roku akcja rozwija się w ekspresowym tempie, opanowuje powoli cały świat, jest już w 21 krajach. Poczytajcie http://www.movember.com/ !

Chłopaki!! Macie pole do popisu, wraz z Bistor Barber Shop i Run Colors organizujemy konkurs na najlepszego wąsa miesiąca !!

Reguły gry są proste. Macie cały miesiąc na zapuszczanie wąsa, wrzucajcie swoje zdjęcia na instagrama tagując #runcolors #bistorbarber 😀
Macie o co walczyć !! Run Colors daje wam voucher na 500pln by zwycięzca mógł sobie zimowe obuwie kupić. BISTOR dorzuca golenie brody przez 3 miesiące!!

Pokazujcie nam, jak wam idzie hodowanie wąsa, dziewczyny wspierajcie swoich chłopaków bo pierwsze dni są dla nich trudne Zwycięzca zostanie wybrany przez was na wystawie w sklepie Run Colors w Starym Browarze ! TAK w Andrzejki zapraszamy was do sklepu Run Colors, będzie muzyka, będą rozmowy, będą śmiechy, ma również podobno być Andrzej!! Od 19 do 22 w sklepie, potem przenosimy się kilka pięter niżej do SQ klub !

UWAGA!
Impreza jest oficjalnym afterparty po
We Love Street Wear by Neat https://www.facebook.com/events/237632783059139/

start: 22:00

bilety: przedsprzedaż 15 zł || w dniu imprezy 20 zł

DJ’S:

NIKO (Rebel Scream) Zaczynał od grania breakbeatow, po drodze mając długoletni romans z czarnym brzmieniem starego disco, funku i złotej ery hiphopu. Obecnie jego sety to energetyczna mieszanka funkowych brzmień połączonych z takimi gatunkami jak nu disco, baltimore, electro, house czy funky breaks.

Grał w większości warszawskich klubów m.in.: Huśtawka, Powiększenie, Obiekt Znaleziony, Klub 55, La Playa, Cud nad Wisłą, U Artystów, Znajomi Znajomych, Plac Zabaw, Mandala itp. itd. Stara się również nie zaniedbywać innych miast, do tej pory odwiedził: Sopot (Versalka), Gdynia (Desdemona), Poznan (SQ, Baker Street), Białystok (Metro), Częstochowa (Rura), Szczecin (City Hall), Łódź (Łóżko), Bydgoszcz (Riverside) .

W przeszłości dziennikarz muzyczny i współpracownik magazynow LAIF i Clubber.
Jednak NIKO, to przede wszystkim ceniony producent – wystarczy zajrzeć na jego profil na Soundcloud, aby prędko przekonać się, że nie są to słowa rzucone na wiatr. Oficjalny debiut na tym polu nastąpił w 2010 roku kiedy to nakładem rodzimej wytworni Rebel Scream została wydana jego pierwsza EPka („Funk’s Not Dead”) która błyskawicznie zebrała pozytywne recenzje zarówno w Polsce jak i na zachodzie, przez długi czas utrzymując się w czołówce sprzedaży w kategorii Funk w czołowym serwisie dj’skim Junodownload.com. Utwory z owego wydawnictwa byly wielokrotnie prezentowane na antenie rodzimej Czwórki (Polskie Radio) oraz wielu zachodnich internetowych rozglosni radiowych.

Kolejnym sukcesem było wydanie singla Niko pt.”Disco Monster” przez niemiecka wytwornie Big M na 12 calowym winylowym krążku.
Obecnie (2012) Niko ma na swoim koncie wiele remiksów dla innych artystów, jak i druga EPke pt. „Lost & Found” wydana nakładem brazylijskiej wytworni Royal Soul Records.

Demar z Bydgoszczy przeniesie Was do lat 60tych – Wasze ucho spali się ze wstydu, że nie słyszało tak dobrych rytmów nigdy wcześniej, a nogi same poniosą Was na parkiet. Jego ulubione brzmienia to połączenie muzyki funky, jazzu oraz szeroko pojętej muzyki elektronicznej, które to elementy najczęściej łączy z ciężkim rapowym bitem. Demar rozstał się ze swoją karierą DJ’a po pierwszym występie w Poznaniu. Stwierdził, że na innych imprezach nie ma ochoty już grać. Demar kocha Poznań i uwielbia Viva La Zueva York.

Partnerzy wydarzenia:
Run Colors https://www.facebook.com/RunColorsPl #runcolors
Bistor BARBER SHOP https://www.facebook.com/bistorpoznan #bistorbarber

VIVA LA ZUEVA

Previous post

Otwarcie sezonu snowboardowego SnowMotion we Wrocławiu

Next post

One wave or another - Pełny Film

The Author

Michal

Michal