Brakuje Wam tłustych beatów, old schoolowych zajawek, a gibki pląs to możecie uskutecznić co najwyżej na biforku? Koniec, basta!
14 maja murami SQ zatrzęsą specjaliści od dobrego baunsu i grubego melanżu, którzy już nieraz dali się Wam we znaki. Czas na ósmą odsłonę znanego i lubianego cyklu ‘Viva La Zueva York’!

Pucujcie swoje ghettoblastery na konkretną klubową odpinkę!

Viva La Zueva York Poznań

14.05 (sobota) Viva La Zueva York! Vol. 8

oldschool beats / mash ups/ hip hop

Dj Demar (bdg)

Dj Finger (Oldschoolers crew)

start: 22:00
Bilety: 20 zł // karty klubowe 15 zł

Szczegóły w czytaj więcej

Na ósmej odsłonie cyklu zagrają didżeje mający patent ma doprowadzanie publiki do stanu wrzenia : )

dj FINGER to reprezentant Maygo Nagrania oraz Oldschoolers Crew, organizator cyklu imprez Oldschool Street Beatz, bitew tanecznych OSB Battle I Bring Back The Roots, które są hołdem dla pionierów i korzeni kultury Hip Hop.
Współpracuje z zespołem Mono/Poka (Mono – mc, Poka – producent i mc, Michał Janewicz – gitara basowa, Piotr Wolski – gitara elektryczna). Charakteryzuje ich bezkompromisowe podejście do robienia muzyki, celne teksty wymykające się powszechnie utartym standardom oraz stała współpraca z muzykami sesyjnymi, którzy wzbogacają muzyczną zawartość ich produkcji.
Występował na jednej scenie z m.in. : Druh Sławek, Daniel Drumz, Kixnare, DJ Twister oraz artystami – Eldo, Łona, Hi-Fi Banda, Afront, W.E.N.A., Dinal.
Jego klubowe sety to połączenie różnorodnych gatunków muzycznych: hiphop , funk , soul , disco , mash ups & breaks.

Z kolei dj DEMAR z Bydgoszczy przeniesie Was do lat 60tych w rytmie rap – Wasze ucho spali się ze wstydu, że nie słyszało tak dobrych rytmów nigdy wcześniej, a nogi same poniosą Was na parkiet. Jego ulubione brzmienia to połączenie muzyki funky, jazzu oraz szeroko pojętej muzyki elektronicznej, które to elementy najczęściej łączy z ciężkim rapowym bitem.

Viva! Viva La Zueva York!

do ZOOba 😉

Patroni:
360sklep.pl ; Zoo York, Muno.pl, SQ

Previous post

Poznań Longboard Night!

Next post

Summer Camp L2A - Szarpnijsie.pl

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.