COVER 803VLZY #803 Edition

Dj TUNIZIANO (WIELKIE JOŁ)
Dj MIXTEE

Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku. W Polsce za czasów PRL-u charakteryzował się lawiną pokracznie wygiętych goździków wręczanych wszystkim paniom w zakładach pracy. Propaganda tego dnia miała dużo roboty wychwalając aż nadto płeć piekną. W zwyczaju były wtedy prezenty w postaci rajstop, ręcznika, ścierki, mydła czy kawy. Na szczęście czasy sie zmieniły. I my zamiast rajstop i mydła zaserwujemy wam Drogie Panie totalnie ekskluzywny skład na ten wieczór w postaci DJ’a TUNIZIANO , który zagra w SQ po raz pierwszy w komplecie z damską reprezentanką styla. W chill out’cie poczujecie znowu syte brzmienia od duetu Matt Wiencek & Mishka, ostatnim razem nie chcieli przestać grać. Wyśpijcie się dobrze.

Dodatkowo wiosna już tuż tuż. Dlatego przedstawimy wam podczas imprezy Oficjalny LOOK BOOK na SS14’ Tworzony przez Anię Nowak z teamu The AVENUE. Znaną z programu Master Chef jak i swojego bloga modowo-kulinarnego. Http://www.cooka.pl . Trzeba wiedzieć jak się ubrać na wiosnę. #BANG !
Wiecie już w czym wystąpicie ?:)

Do ZOOba 8go marca
DJ Tuniziano:(Wielkie Joł) pół Polak, pół Tunezyjczyk. Swoją przygodę z Czarną Muzyką rozpoczął w bardzo młodym wieku. Pierwsze kroki jako DJ stawiał w klubach w Tunezji. Mixtape’y, z których czerpał niegdyś muzyczne inspiracje to produkcje m.in. Abdela, Kheopsa, Kosta i Cut Killera. Dlatego też obecnie w jego setach przeważają takie gatunki jak R&B, Funk, Soul, Rap oraz remixy na arabskich bitach.Spotkać go można w stołecznych lokalach, a także w klubach, podczas wydarzeń, koncertów i festiwali w całej Polsce. 
Tuni postrzegany jest jako postać niezwykle barwna i zaskakująca. Nic dziwnego więc, że grane przez niego imprezy bardzo szybko zyskały sobie pokaźne grono stałych bywalców. Zagrał przed takimi gwiazdami jak:
Snoop Dogg & Tha Dogg Pound 
Busta Rhymes 
Fatman Scoop 
Pharoahe Monch
De La Soul 
Hocus Pocus
DJ Premier & Blaq Poet
MC Melodee & Cookin Soul

Mixtejpy:
2007
Warsaw Blend Connection 
El Remix
Oriental Flava
2008
Harlem Mixtape vol 1
Harlem Mixtape vol 2 : We’re Back 
West Coast Story
Czarna Fiesta Mixtape vol 1 
2009
Harlem Mixtape vol 3 : The Definition 
West Coast Story Chapter 2
Polski Blender
A/H24N2
2010
Howwa
King Of Blend
Polski Blender 2
2011
The Blend Sick Project
Howwa 2
2012
The Notorious B.I.G-15 Years After Death 
Droga Do Odkupienia 
Numer Stulecia 
Howwa 3 Dynastia
Zabójcza B.R.Oń
2013
NasGuralAz
TuniPac
2014
Elliminatejp

https://www.facebook.com/TuniTuniziano

DJ MIXTEE – zabawę z gramofonami zaczęła w 2004 roku. Gra w najlepszych klubach w całej Polsce.
Do tej pory wydała 9 mixtape’ow: Dirty South, 5-O’CLOCK vol.1,2 Bite The Shot vol.1,2, Sugar Free vol.1,2,3,4 oraz udzieliła sie na mixtape’ie Expess Yourself. W 2013 uczestniczyła w kampanii Diverse’a. Jej styl grania to mix najlepszych kawałków RnB, Dancehallu, Hip Hopu i DnB co gwarantuje pełny parkiet na każdej z imprez.

Nowy set: https://soundcloud.com/mixtee/dj-mixtee-bite-the-shot3
Wiecej info: https://www.facebook.com/djmixtee

PARTNERZY imprezy:
https://www.facebook.com/theavenuepl
https://www.facebook.com/cookapl

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/276976005793098/

VLZY_803_POSTER

Previous post

Damn Curves

Next post

NMD WORLD SNOWBOARD DAY - video

The Author

Michal

Michal