Volcom Peanut Butter & Rail Jam ponownie zagości na naszej Polskiej ziemi tej zimy !!! Jak co roku seria jest totalnie darmowa , będzie najlepszy jibowy setup i mnóstwo dobrej zabawy !!
W zawodach pośmigacie bez wpisowego , a wystartować może każdy kto ma tylko ochotę !!
Do wyboru są 4 kategorie: Dziewczyny, 15 lat i poniżej, 16-21 lat oraz kategoria Open!

Volcom przygotuje dla Was darmowy BBQ, darmowe napoje I mnóstwo nagród do zgarnięcia, a o specjalny pakiet dla najlepszych zwodników zadba NITRO snowboards. Dodatkowo w kategorii OPEN do wygrania będzie gorąca gotówka !!!

W tym roku zawalczycie także o specjalną nagrodę zasponsorowaną przez Skateshop.pl – UNION SPECIAL JIBBING PRIZE !!! Będzie się działo !!!

Za klimat muzyczny i energetyzowanie zawodników oraz publiczności zadba niezawodna ekipa RED BULL’a !!!

PLAN ZAWODÓW

– zapisy 10.00 -11.00
– contest 11.00
– Union Special Jibbing Prize best trick

Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia do biura zawodów wypełniony przez pełnoletnich opiekunów formularz zgłoszeniowy. Będzie on dostępny do ściągnięcia na FB wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/327709810768004/

Wpadnijcie pojeździć w chillowym klimacie , przy dobrej muzie i z najlepszymi jibberami w Polsce !

Na stronie www.volcom.com znajdziecie informacje o zawodach, wyniki i oficjalne video oraz zdjęcia.

Instagram: follow @volcom, @volcomsnow, @volcompbrj
Twitter: @volcom

Organizowane przez Volcoma snowboardowe zawody Peanut Butter and Rail Jam zostały stworzone aby pokazać inny niż dotychczas charakter eventu dla amatorów. Impreza ma zachęcać snowboardową społeczność do wspólnego działania i do wspierania młodych talentów w danym regionie. Młodzi obiecujący zawodnicy mogą konkurować ze sobą w pozytywnym i korzystnym otoczeniu. Uczestnicy są oceniani za wylądowane tricki , a ostateczny wynik determinowany jest jak najlepszym skilem na każdej z trzech przeszkód. PBRJ to zawody bez ograniczeń wiekowych , bez opcji wpisowego dające możliwość startu w jednej z 4 kategorii : 15 lat i poniżej, 16-21 lat, oraz kategorie Open dla dziewczyn i Open dla facetów. Darmowy lunch zapewniony jest dla każdego startującego , a nagrody przyznawane są w każdej z kategorii aż do piątego miejsca. Pamiętajcie męska kategoria Open zgarnia także cash !!!

W tym roku głównym założeniem jest budowa setupu pasującego wszystkim startującym grupą i jak najlepsza zabawa w parku !!

INSTAGRAM-1000x1000 kopia

Najnowsze newsy na temat PBRJ:
https://www.facebook.com/events/327709810768004/

Previous post

To All My Friends - Pat Moore: Blueprint - S2 Ep1

Next post

Bryan Iguchi w Arbor - powitalne video

The Author

Michal

Michal