Volcom Peanut Butter & Rail Jam ponownie zawita tej zimy w całej Europie, więc łapcie swoje deski , zawiązujcie buty i przyjdźcie pokazać co potraficie zrobić na railach. Jak zawsze zapisy są bezpłatne i możecie wybrać jedną z pasujących wam kategorii: Dziewczyny, 15 lat i poniżej, 16 lat i powyżej oraz grupa Open.

Po za darmowym jedzeniem , darmowymi napojami i całą masą nagród, 5 najlepszych riderów z każdej kategorii kwalifikuje się do finału PBRJ European Championships 2013 w Avoriaz we Francji.

Ponownie dziękujemy NITRO snowboards za pomoc w organizacji i za dodatkowe nagrody.
Peanut Butter and Rail Jam to seria amatorskich zawodów snowboardowych organizowanych przez Volcom’a. Jej głównym celem jest przekazanie dzieciakom zajawki i pozytywnego podejścia do życia. Odbiegając od utartych schematów zawodów snowboardowych , chcieliśmy stworzyć świeży i ciekawy format. Zamiast ustawiać trzy przeszkody w linii , ustawiliśmy je obok siebie aby stworzyć ciekawszy dla oglądających raili zone. To podkręca pozytywną energię i dobrą zabawę ponieważ wszyscy zebrani są razem, jeżdżąc , oglądając , chillując w jednej dużej grupie.

Volcom Peanut Butter & Rail Jam w Polsce
Link do wydarzenia Volcom Peanut Butter & Rail Jam

Previous post

Sylwester z EHschool

Next post

Snow Arena 2012 trip

The Author

Justyna

Justyna