Już w najbliższą sobotę 15 stycznia szykuje się wielkie otwarcie świata śniegu i lodu, czyli Volvo Ice Camp na Kitzsteinhorn w Kaprun. Event odbędzie się w tym roku już po raz piąty. Królem lodowej krainy tym razem będzie Volvo S60 R-Design. Przygotowania do otwarcia igloo parku rozpoczęły się już 1 grudnia 2010, prace były i nadal są prowadzone w systemie zmianowym, 24 godziny na dobę. W tych ekstremalnych, lodowcowych warunkach powstaje Ice Bar, Lounge, Volvo show room i krystalicznie przejrzysta knajpa, w której możecie spożyć nabyte trunki. Lodowy świat został zbudowany z 800 kilogramowych bloków lodu wyciętych prosto z … lodowca. Volvo Ice Camp żyje rytmem lodowca: w dzień jest idealnym miejscem na przerwę na stoku, gdzie można wypić co nie co serwowane w lodowym kieliszku, poleżeć na leżaczku i delektować się widokiem, a jest czym z miejscówka zapewnia 360 stopniową panoramę, która zapiera dech w piersiach.
Ostatni zjazd gondoli z lodowca wyznacza tryb nocny w Ice Campie: 7 przytulnych noclegowych iglo, Tipi, Jakuzzi i gorąca sauna … brzmi jak marzenie, niestety pewnie dla wielu pozostanie w sferze marzeń ze względu na cenę.
OK, igla (liczba mnoga od igloo 😉 zbudowano z lodu pobranego z lodowca, ale jak przetransportowano całkiem spory Volvo S60?
Droga na 2500m jest nie do pokonania w zimowych warunkach dla terenówki, a co dopiero dla słusznych rozmiarów sedana. Volvo wjechało kolejką, poniżej film z transportu.Volvo Ice Camp to jedna z atrakcji, która jak magnes przyciąga nas co roku na Kitzsteinhorn.

Szczegóły na www.icecamp.at

volvo ice camp

Previous post

WEARE2012 - Pełen Film

Next post

SunDay In The Park - Powraca

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.