Ze względu na kolejny długi weekend ( 7-10 czerwca) ekipa SZARPNIJSIE.PL zaplanowała cos zupełnie nowego, letnia alternatywe dla pasjonatów snowboardu. Tym razem szarpnijsie.pl zaprasza wszystkich do TERLICKA – na czterosłupowy wyciąg WAKEBOARDOWY, gdzie campowiczów szkolić będzie
JANEK KORYCKI ( obecny wakeowy Mistrz Polski).
W programie tego tripu przewidziane są codzienne szkolenia wakeowe, w tym 3dniowe warsztaty z Jankiem Koryckim, który dobrych rad udzielać będzie zarówno osobom stawiającym pierwsze kroki na Wake’u jak i tym które miały juz do czynienia z tym sportem i pragną nauczyć sie paru nowych sztuczek.
Popołudniami zaplanowany jest videocoching (gdzie chłopaki wytłumaczą Wam dokładnie co robicie dobrze, a co zupełnie nie tak i co zrobić żeby dany triczek wyszedł), a wieczorami przewidziana jest nieodłączna campom szarpnijsie integracja J.
Podczas WAKEend’u campowicze zakwaterowani będą w pobliskim pensjonacie (100 m od wyciągu) i cały czas towarzyszyć im będzie jeden z paparazzi szarpnijsie, który uwieczni wszystkie wyczyny (zarówno te na wodzie jak i te wieczorne J ).

 

WAKEend by szarpnijsie.pl

Liczba miejsc ograniczona
Szczególy i zapisy na
www.szarpnijsie.pl

ZAPRASZAMY

Previous post

Spotkaj zawodników teamu Burn na Burn Selector Festival!

Next post

GIRLS ON WAKE

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.