Winter Is My Love po raz trzeci. Festiwal filmów snowboardowych w Polsce!

Jesień nie musi być smutna, jeśli może ci przypominać o zimie. O porcję zajawki już po raz trzeci zatroszczyła się ekipa winterismylove, która w tym roku organizuje swoją imprezę w siedmiu miastach naszego kraju. Najlepsze snowboardowe premiery zbliżającego się sezonu do zobaczenia już od października w kinach. Info: www.winterismylove.pl

KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW:

W tym roku postawiliśmy na jeszcze większą różnorodność i ponownie udało się zebrać, naszym zdaniem, najfajniejsze tegoroczne filmy. Przez ostatnie dwa lata dostaliśmy dziesiątki maili udzielających nam wsparcia i sugerujących jak festiwal mógłby wyglądać w kolejnych latach.
Jesteśmy za nie wdzięczni. To przecież nasza wspólna zajawka.

W tym roku dodajemy do naszej trasy kolejne miasta i proponujemy repertuar, jakiego nie powstydziłaby się żadna snowboardowa impreza. To ewenement, że udaje się zrobić coś takiego właśnie w Polsce.

Przegląd filmów snowboardowych ma promować zajawkę na snowboard i zimową kinematografię. Ma cię nakręcić na wyjście z domu, gdy tylko spadnie pierwszy śnieg. Filmy snowboardowe dają motywację do spróbowania tego sportu i inspirację do snowboardowego rozwoju.

Informacje o repertuarze i datach znajdziesz na naszej stronie. Startujemy w Warszawie, 2-3 października 2010 o godzinie 18.00 w kinie Kinoteka. Następnie imprezy odbędą się we Wrocławiu, Gdańsku, Białymstoku, Rzeszowie, Siedlcach i Lublinie. Szkoda tylko, że w tym roku również zabraknie Poznania 🙁

W tym roku przedstawiamy następujące premiery:

ISENSEVEN – Don’t Panic (2010, Niemcy)
HEART FILMS – Vol 4 (2010, Japonia)
PIRATE MOVIE PRODUCTION – Hooked (2010, Austria)
FLOW – Witness the Sickness (2010, USA)
ABSINTHE FILMS – Nowhere (2010, Szwajcaria)
RENE ECKERT – At Equilibrium (2010, Niemcy)
NIESPODZIANKA – Niespodzianka

Najświeższe informacje o imprezie: www.winterismylove.pl

Previous post

Diaspora premiera

Next post

Wojtek Pawlusiak dla Methodmag

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.