Dzięki wielkie wszystkim za przybycie na World Snowboard Day.
Świętowaliśmy jak zwykle w Białce Tatrzańskiej, gdzie przygotowaliśmy dla was 6 przeszkód.
Z powodu małej ilości śniegu, który mamy nadzieję wkrótce pojawi się nie tylko w Egipcie, ale i w naszych górach nie udało się zbudować żadnej skoczni, ale wydaje nam się, że set up mógł zaspokoić każdego kto chciał w tym dniu pojeździć na desce i był dobry na rozpoczęcie sezonu.

Przygotowaliśmy prosty line składający się z nisko wkopanego boksa i buttera, trudny line kilkakrotnie łamana rurka i kaskada, oraz stojący z boku mały pole jam oraz spine z grubą rurą, który wchodził w skład obu linii.
Bardzo cieszy nas to, że pojawiliście się tak tłumnie, aż ciężko było was policzyć.
Podczas jam session, który trwał trochę ponad godzinę wybraliśmy 25 osób, które otrzymały różne „upominki”. Byli to jeżdżący na bardzo różnym poziomie, wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i przede wszystkim dobrze zapowiadający się riderzy i riderki.
Miejmy nadzieję, że ekipie zajmującej się naśnieżaniem tras na Kotelnicy Białczańskiej szybko uda się zgromadzić na górze śnieg, a nam przygotować dla was snowpark. Info na ten temat szukajcie na www.facebook.com/BurtonSnowpark

Podziękowania dla was za obecność i dobre tricki (daje nam to dużo energii do działania i przygotowania kolejnych jam’ów i zawodów) , Kotelnicy Białczańskiej za gościnę, Burton, Anon, Analog, Capzone.pl i White Pine za nagrody, a Park Pirates za przygotowanie przeszkód.
Do zobaczenia w Białce Tatrzańskiej!

Previous post

WEARE2012 - CAPITALS - Full Movie

Next post

Scott Stevens Full Part - THE LAST ONES

The Author

Michal

Michal