Nie masz jeszcze planów na zimę? – Te wyjazdy mogą Cię naprawdę zaskoczyć! Zobacz co w ofercie przygotowała Ehschool – Szkoła Sportów Extremalnych. Bogata oferta wyjazdów w marcu i w kwietniu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na www.ehschool.pl

Heliboarding freeride Camp Monterossa 23.03. – 30.03.2013.

Wyjazd dla miłośników jazdy w puchu – jedna z najlepszych miejscówek freeridowych – dlatego jednego dnia będziesz miał okazję polecieć helikopterem na wysokość ponad 4000 m, by z przewodnikiem zjechać poza trasami. To mogą być niezapomniane wrażenia!!!

X GAMES z EH school – 15.03 – 24.03.2013

W tych dniach w Tignes odbędą się największe zawody snowboardowo-narciarskie z cyklu X Games. Będzie można zobaczyć najlepszych światowych zawodników w konkurencji half pipe i slope style.

EH fiesta w Saint Gervais – 15.03 – 24.03.2013

Saint Gervais to stacja narciarska położona u podnóża legendarnego Mont Blanc, posiadająca największą różnicę poziomów w Europie: od 580m do 4810m.

Dni Polskie z EH w Les2Alpes – 12.04 – 21.04.2013

CENA 1520 pln (1420 first minute dla pierwszych 100 osób)

Najgorętszy wyjazd sezonu! W tym okresie popularne francuskie Les Deux Alpes zostanie opanowane przez Polaków! Mega atrakcje: jeden z większych snowparków w Europie z pełnowymiarowym Halfpipe, szkolenia snowboardowe i narciarskie z instruktorami Ehschool, codziennie Apres Ski z Polskimi DJ’ami, ponadto lodowisko, hala sportowa, squash, park linowy, wild water rafting, ścianka wspinaczkowa, oraz wiele innych atrakcji. Codziennie organizowane będą zawody, czy to ping-pong, walki sumo, turniej piłkarzyków, siatkówki, koszykówki, itd. w których najlepsi zdobędą cenne nagrody, to jeszcze nie wszystko – będą też koncerty: AFROMENTAL, FUTURE FOLK, RAHIM, DJ HWR. Imprezy poprowadzi człowiek o mega pozytywnej nawijce – Wujek Samo ZŁO!

dni polskie PLUS

 

Previous post

Keystone the Movie - Halldor, Ethan

Next post

Marek Rauba wyjaśnia - 11pytań

The Author

Justyna

Justyna