Przed Wami zajawa pierwszego filmu od ekipy Tylko Jibbing.  Zapowiada się naprawdę niezła polska produkcja. Już teraz wiemy na pewno, że premiera filmu odbędzie się we Wrocławiu oraz w necie już we wrześniu. Czekajcie na info.

Najlepiej film przedstawi Wam sam Michał Matuszewski:

„Pierwszy film Tylko Jibbing został zrealizowany w 2010r. przez mojego dobrego ziomala Przemka Matejko. W tamtych latach większość czasu spędzaliśmy w Świdnicy, ze względu na lepszy stan śniegu na mieście oraz lokalną ekipę, która była zawsze zwarta i gotowa do działania. Bardzo dobrze wspominam te akcje ale po premierze pierwszej części fimu TJ, kilka osób połapało długotrwałe kontuzje, zmieniło zajawki, przez co Świdnicka scena snowboardowa ograniczyła się do kilku osób. Po zeszłorocznej tragicznej zimie, doszedłem do wniosku ze wypadałoby wrócić do starego klimatu i reaktywować projekt, bo nigdy nie wiadomo czym zaskoczy nas kolejny sezon… Plan był trochę bardziej skomplikowany niż kiedyś, praca, dodatkowe obowiązki lub wyjazd z kraju kilku osób z ekipy. Kilka takich czynników pokomplikowało plany Przemka Matejko, który niestety nie mógł uczestniczyć w tegorocznych nagraniach. Dodatkowo stan śniegu zmusił nas do większej cierpliwości w poszukiwaniach. Na szczęście udało mi się rozwiązać kilka problemów dzięki tanim linią lotniczym:) i w efekcie końcowym do zrealizowania zostały nam już tylko nagrania do 2 partów w filmie. Wracając do założeń filmu, będzie to trochę inna produkcja niż standardowe SV. Nie zobaczycie na nim monotonnych partów każdego członka TJ przy tym samym spocie!!! Film przedstawia standardowy sezon ekipy TJ z lekkimi retrospekcjami. Zobaczycie na nim miejscówki na których spędzaliśmy najwięcej czasu, spoty ujawniające się dopiero wiosną, trochę streetu, deskorolki surfingu. Mam nadzieje że zaciekawi was moja koncepcja na film ale na premierę trzeba jeszcze trochę poczekać:) W międzyczasie zapraszam do sprawdzenia teasera.”

tylkojibbing teamwork plakat

SNOW:
Kamil Knop, Michał Maculewicz, Michał Matuszewski, Maciej Afeltowicz, Jakub Bogdanowicz, Kajtek Kaleniak, Radek Cząstkiewicz, Tomek Sadłowski, Michał Prymon, Aleks Pankiewicz, Grześ Bylica, Fryderyk Gołaś, Łukasz Pajda, Bartek Górczyk, Kuba Hasek.

SKATE:
Maciej Afeltowicz, Michał Matuszewski, Michał Prymon

SURF:
Magda Matuszewska, Jakub Batycki

Filmed and edited by: Michał Matuszewski

https://www.facebook.com/tylkojibbingdziwko

https://instagram.com/tylkojibbing/

Previous post

Burów Downhill Skateboarding Race 2015 - video

Next post

Ania Lalik, Marzena Zając, Kasia Rusin - les2alpes snowpark

The Author

Michal

Michal