photo by M.Sitarz, Weronika Biela, AST, Alpine Snowboard Team

Członkowie grupy AST zakończyli cykl zgrupowań na lodowcu Stubai (AUT), w sumie alpejczycy spędzili tam 4 tygodnie, przygotowując się do zawodów. Rano zawodnicy AST szlifowali technikę jazdy na tyczkach oraz koordynację i kondycję podczas popołudniowych treningów. Cały czas spędzony na śniegu zawodnikom towarzyszyły profesjonalnie przygotowane trasy oraz słoneczna pogoda, co wręcz było nieprawdopodobne dla tej pory roku. Podsumowaniem zgrupowań kadrowiczek były eliminacje na Puchar Świata w Telluride (USA) który odbędzie się w dniach 14-17.12.2011r. Bardzo cieszy nas fakt, że spośród 3 rywalizujących ze sobą pań, najlepiej spisała się Weronika Biela, zawodniczka Alpine Snowboard Team. Wszyscy trzymamy kciuki za Werę i życzymy sukcesów!!!  Drugą zawodniczką, która wystartuje w tej edycji Pucharu Świata, jest Aleksandra  Król.

Święty Mikołaj zawitał do Patronów Medialnych Teamu

Z okazji Mikołajek, Hotel *** Helan, sponsor teamu w ramach wzajemnej współpracy, przekazał Patronom Medialnym promocyjne Vouchery na pobyt w Zakopanem.  Jest to doskonały przykład korzyści, jakie otrzymują partnerzy wspierający Alpine Snowboard Team.  Już niedługo opublikowane zostaną zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów, również w ramach współpracy.

Najbliższe dni zawodnicy AST spędzą na treningach w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej przygotowując się do startów w austriackim Tauplitz.

„ Liczymy na  znaczny opad śniegu w Europie, gdyż od 3 tygodni zawody są odwoływane ze względu na brak śniegu”  komentuje Andrzej Gąsienica-Daniel

Pomimo braku opadów, wiele stacji narciarskich uruchomiło wyciągi i sztucznie naśnieżone trasy. Pokrywa śnieżna jest wystarczająca na rozstawianie slalomów, co pozwala na przeprowadzenie owocnych treningów.

„Wszystkich fanów i miłośników snowboardu zapraszamy na podhalańskie stoki gdzie obecnie trenujemy” zaprasza Tomek.

Więcej informacji o Teamie oraz zdjęcia znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.astpoland.com oraz Facebooku

Previous post

Boarders Jibb Jam numer 2 - fotorelacja

Next post

"World Snowboard Day" - 18 grudnia Białka Tatrzańska - relacja

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.