RedBull_Zjazd_Na_Kreche_fot. Łukasz Nazdraczew_Red Bull Content Pool

MOBILNI REPORTERZY – DO PIÓRA!
Przed wami kolejna szansa na dołączenie do grona Red Bull MOBILE Reporterów! Czy ktoś z was nie kojarzy najbardziej wyczekiwanych zawodów sezonu zimowego – Red Bull Zjazd na Krechę??? Pewnie, że je znacie!!! Kultowy zjazd wraca na stok – a my ogłaszamy konkurs na Red Bull MOBILE Reportera!

Co trzeba zrobić?
Przede wszystkim wykazać się wszechstronnością dziennikarską i kreatywnością! Tym razem zadanie wymaga nie tylko „lekkości pióra”, ale również umiejętności wróżbiarskich. Jeżeli chcesz zostać specjalnym wysłannikiem Red Bull MOBILE oto, co musisz zrobić:
Do 16 lutego napisz relację z tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę. Spróbuj przewidzieć i wybiec w przyszłość, by zrelacjonować tegoroczną rywalizację! Najbardziej kreatywne podejście do tematu nagrodzimy! Autor najciekawszej relacji stanie się specjalnym wysłannikiem Red Bull MOBILE na finale w Tatrzańskiej Łomnicy – dzięki czemu urealni stworzoną wcześniej relację! Sprawdź, czy się nie myliłeś!

Prace wysyłajcie do 16 lutego na adres [email protected]
Na zwycięzcę czeka nie tylko dawka mocnych wrażeń z zawodów ale również smartphone Red Bull Mobile, który umożliwi wcielenie się w rolę dziennikarza sportowego.
Zwycięzcę powiadomimy mailowo.

O zawodach Red Bull Zjazd na Krechę:
Zasada rywalizacji w Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta – kto pierwszy, ten lepszy! Tu liczą się brawurowe zjazdy i czas pokonania trasy, bo ważne jest to, by jak najszybciej znaleźć się na mecie
u stóp Tatrzańskiej Łomnicy. Zawody przeznaczone są dla wszystkich powyżej 16 lat umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka. Jeżeli jednak konkurs Red Bull MOBILE Reporter i władanie piórem nie jest dla ciebie – zawsze możesz spróbować swoich sił i wystartować w zjeździe na krechę!

ELIMINACJE
• 12 lutego – Krynica, Słotwiny
• 19 lutego – Szczyrk, Juliany
• 25 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa
FINAŁ
• 26 lutego – Tatrzańska Łomnica, Słowacja

Więcej informacji na temat zawodów na www.redbullzjazdnakreche.pl

Previous post

Oscyp Snowboard Contest 2012 - okiem AA Films

Next post

Jibberish Episode 1 – Simon Chamberlain

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.